Бессарабівка.  Ловля коропа та ляща

category
Водоемы

17

Александр Ракшеев

 Бессарабівка.  Ловля коропа та ляща. 15.05.2022.

Всім привіт. Ми з України. Сьогодні, у цей не простий для країни час, йде війна, і якось не до рибалки. Но як говорять мої знайомі, треба вчитися жити в таких реаліях. Нічого не поробиш. На душі сумно. Без риболовлі я довго не можу. Вирішив поїхати половити рибу на мою любиму Бессарабівку. Мої знайомі рибалки дуже добряче там по рибалили. Ловився короп, лящ і підлящик. Та й ціна стара. Так я і вирішив. Їхати прийшлося велосипедом, так як з бензином дуже складно. Туди з гори летів як куля, а назад пів дороги їхав, а пів йшов пішки та й ще проти вітру. Після рибалки дуже боліли ноги, зато був гарний настрій.

Рано їхати не став. На водоймі був о десятій годині ранку. Рибалок дуже багато. Вирішив я ловити рибу на старому своєму місці, поблизу верби. Загодував місце прикормкой і в бій. Ловив рибу на кукурудзу і опариш.

І ось перший короп у мене на гачку. Взяв на кукурудзу з опаришем-бутерброд. Добрий початок!  smiley

Даже у воду поліз купатися. Короп вкрав у мене вудку, різким ривком. Не додивився фрікцион. Щож буває.

Великого ляща я не впіймав, а от підлящики 300-700 грам ловилися не погано. Краще на опариша.

Ось так я і порибалив в селі Бессарабівка по мирній рибі у вихідний. Всім мирного неба!

7 комментариев

avatar

                      Ловля підлящика. 12.06.2022

Всім привіт!

Сьогодні православне свято Трійця. Але в країні становище таке, що святом і не пахне. В країні війна. І це жахливо.

Сьогоднішню риболовлю я вирішив провести в Бессарабівці, на головному водоймищі. А так як мої друзі розповіли, що там гарно ловиться підлящик, то я націлився на нього. Привада - навозний черв'як і опариш. На ставку розіклався о 5 ранку. Повний штиль.


Підлящик ловився вправно, викладаючи сигналізатор. Розмір риби різний. Максимум до 500 грамів. Великий лящ не попадався. Може того, що невеликого підлящика розвелося дуже багато. Так, як в тому році не давав рибхоз ловити. Може із-за цього рідко ловиться карась.


Рибалив до обід. Заблискало в небі. Гроза уже рядом. А я на велосипеді. Не хотілося попасти в неприємності. Да і риби наловив багатенько. Тепер треба було їй дати лад. Так я рибалку і завершив. Короп не клював. Рибхоз зробив великий закорм серед водоймища. До великої зливи я успів доїхати додому. В гарному настрої. Риболовля вдалася в селі Бессарабівка. 

Усім мирного неба! І хай кожного береже Господь Бог!Поблагодарили: rybalkalife (12.06.2022) , Contur (12.06.2022) .
avatar

                  Бессарабівський лящ. 27.06.2022.

Всім привіт!

В цьому році, на Бессарабівці, дуже добра риболовля на ляща. Тут є де розгулятися справжнім фідерістам. У мене теж получилося приїхати на це водоймище, і половити на фідер ляща. На риболовлю я цим літом добираюсь велосипедом. Дуже не легко, але що робити, коли з пальним не все гаразд. Добре що водоймище в Бессарабівці у 3 км від Кегичівки. Так що якось добираюсь і рибалю.

Ловлю на водоймищі почав зранку. Гарно ловився лящ до кіло вагою, а то і більші. Наживка- червяк з опаришем.


Лящ вагою 1 кг.  smiley


Ловилася і добра плітка на фідер.


Гарно мені вдалося половити ляща. Покльовки на різний смак. І загиб вершинки, і одстріл назад. Все по класиці.


Після риболовлі був гарний настрій. Це помітила моя сім'я. Риболовля на ляща вдалася.

Всім мирного неба! І бережіть себе.Поблагодарили: Anton (9.07.2022) , Contur (29.06.2022) .
avatar

               Ловля білого амура та ляща. 24.07.2022.

Всім привіт! Ми з України!

Для нас у всих настав дуже складний час. Життя проходе в умовах війни. Складно щось прогнозувати на перед, так як живемо з тривогою в душі. Треба надіятись на краще. Допомагає в цьому риболовля.

Цього разу вирішив по рибалити в Бессарабівці. В цьому році там рибалка дуже добра. Ловиться короп, амур, лящ, карась, судак і даже сом. Да, сом на цьому водоймищі єсть. Покльовки, як правило, вночі.

На попередніх риболовлях я дуже гарно половив ляща та підлящика. Любий фідеріст мріє про таку риболовлю. Лящ гарно ловиться вночі та зранку. Краща наживка червяк з опаришем (бутерброд). І мені цю тему хотілося продовжити. На цей раз з кльовом не склалося, но я все рівно піймав не мало риби.


Не сподівана покльовка добрячого білого амура. Під берегом дав мені гарний поєдинок. Клас!  smiley


Великого ляща не було, зате гарні підлящики 700-800 грам були великою винагородою. Риба брала наживку з великої дистанції.


Ось так мені вдалося порибалити в селі Бессарабівка. Ловив рибу повний світовий день. На водоймищі було багато рибалок, які ловили цілодобово. Мій улов склав в цілому 7 кілограм риби, і це при не дуже хорошій ловлі.

Бажаю всім мирного неба над головою і по більше гарних рибалок!
Поблагодарили: Contur (26.07.2022) .
avatar

Хорошая рыбалка у Вас получилась. А как обстоят дела с карпяиниками, интересно, нет никакой информации? Они что то ловят?


Поблагодарили: Aleks (27.07.2022) .
avatar

На Бессарабовке карпфишинг очень развит. За карпом приезжают целенаправленно. Закорм делают с лодки или корабликом. У нас,  дома , таких "спецов" много. У меня карп ловиться в прилове, чем целенаправленно. Там я больше ловлю карася и леща. Если там ловить карпа, то нужен серьезный к этому подход. smiley​​​​​​​


Поблагодарили: Contur (30.07.2022) .
avatar

                 Ловля мирної риби. 06.08.2022.

Всім привіт!

В цьому році Бессарабівка у мене основне водоймище для ловлі риби. Їз за війни долеко не получається поїхати, так що домашні водоймища у мене в преорітеті. Бессарабівка добре себе заявила по лящу і коропу в цьому році. У нас багато переселенців із за війни. Так вони з Бессарабівки не велазять. Да і ціни у нас більш- менш нормальні. А хочеш ловити безкоштовно, пожалуста, у нас, в Кегичівці ставків багато. Карасика, в любому разі, можна наловити.

Червень і середина липня дуже добре ловився лящ на фідер. А ось уже у серпні його активність трохи спала. Може це навіть того, що працівники рибхозу добре годують рибу. Розкидують зернові по водоймищу.


Ця риболовля у мене добре не склалася. Там де я хотів рибалити стояли сітки рибхозу, а на вільних місцях було людно. В толпі я рибалити не люблю. Так що рибалив я на своєму місці.


Риба клювала не охотно.


Але всеж мені удавалось добиваться покльовок.Ловився не поганий підлящик грам 500-600. smiley

Улов скромненький, але і за те спасибі водоймищу. Відпустка скоро закінчиться і мені ще хочеться по рибалити на других водоймищах.

Усім мирного неба і гарних рибалок!!!Поблагодарили: Contur (8.08.2022) .
avatar

                  Ловля мирної риби. 14.08.2022.

Всім привіт!

Сьогодні була знову риболовля на моїй любимій Бессарабівці. Приціл на карася, ляща і коропа. На водоймищі був о восьмій ранку. Дуже сильний вітер. Гарна погода на коропа. До обід не погано ловився підлящик, але не великий. Великий лящ не ловився. На водоймищі чомусь було мало рибалок.


Під кінець риболовлі "запаравозила" крайня вудка. Короп взяв насадку, стрімко подався в сторону очерета. І ось риба заведена в підсак. Вага 3кг 500 грам. Добре!  smiley


Попадався гарний карась.


... і підлящик гарний.


Ось так у мене і пройшла чергова риболовля в селі Бессарабівка.  smiley

Усім мирного неба!Поблагодарили: rybalkalife (16.08.2022) , Contur (16.08.2022) .
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.