Кегичівка. Ставок "Усий".

category
Водоемы

10

Александр Ракшеев

  Кегичівка. Ставок "Усий". 08.06.2022.

Всім привіт! Ми з України!

Сьогодні моя вечірня рибалка проходила на одному з мальовничих водойм нашої Кегичівки, ставочку "Усий". У даний час на ньому можно половити не великого карасика. На цьому ставочку риболовлять люди пенсійного віку, або молодь, яка не може поїхати рибалити в далекі місця. А так, як у нас, в країні ,склалася складна ситуація, то дома рибалять практично всі рибалки. Ставок "Усий" не глибокий, і в ньому водиться дуже багато карася.

На цю риболовлю я взяв вудилище пікерне "Poseidon" 2.70 від компанії Фішинг Рой. Дуже легеньке і зручне вудилище, як раз під не великого карасика.

Годівниця 30 грамів. З початку годуємо три годівниці в точку ловлі, а потім під'єднуємо поводок і ловимо. На гачку опариш. І карась почав ловитися. Ловля дуже приємна.

Карась при покльовці різко загибав квівертип. Карась хоч і не великий, але упирався вправно.

Оснастку використовував звичайний патерностер. На поверхні ставка "кипіла" вода від якойсь риби. То була краснопірка, або плітка, яка резвилась у вехніх шарах води. Тут на думку спала така снасть, як попла-попер. Треба попробувати.

Карасик ловився "ладошечного" розміру, може трохи меньший. Але все рівно приємно. Адже рибалити в себе дома завжди приємно.

Ось такий получився у мене вечірній улов на вудку-пікер на мальовничому ставочку "Усий", в селищі Кегичівка.

3 комментария

avatar

                                  Ловля карася. 15.06.2022

Всім привіт!

Продовжую рибалити у себе дома на водоймищах своєї рідної Кегичівки. Ловимо карасика. У нас чотири водоймища, кругом є риба. Зараз всі чомусь ловлять на "Усом" ставку. Карась не великий і гарно ловиться. Попадається коропець, але рідко. Так що вечерком пару часиків можно ловити рибку у своє задоволення. Буває так, що і моя донька долучається до риболовлі, на карася. Вона дуже любить ловити цю рибу, і споживати тоже. Моя сім'я любить смаженого карасика, не великого, ладошечного розміру. Так що я взяв орієнтир на ставок "Усий". Як раз там ловиться карась такого розміру.

Вудки я вибрав свої любимі для карася з годівницями ,власного виробництва. Кашу варити часу не було. Забіг в магазин і купив готову суміш "карамель"-пластелін. Добре підходить для карася. От і все, тепер на водоймище.Карась ловився періодами. Набіжить стайка і клює. Ловити приємно.


За три години я рибки трохи наловив. Мені хватить. Дуже маленького карасика викидав підростати. Ось так і порибалив у себе дома на ставку "Усий"

Усім мирного неба!Поблагодарили: Contur (18.06.2022) .
avatar

Карасики такого розміру в смаженому вигляді найсмачніші smiley


Поблагодарили: Aleks (18.06.2022) .
avatar

                            Ловля карася. 25.06.2022.

Всім привіт!

Продовжую ловити карасика на домашньому ставочку "Усий". Хоча плани були другі. Але дружина попросила наловити домашнього, невеликого карасика, щоб насмажити на сковорідці. Мені, як рибалці, хочеться ловити велику рибу, і хотів за нею їхати, але сім'я є сім'я, прийшлося підкоритися. На ставок я приїхав після обіду. Все підготовив для риболовлі, і почав ловити.


Монтаж: маленька пружинка, по боках два поводки з нитки, гачки маленькі для не великого карасика. На гачках пінотісто. В пружину забивав готову суміш, яку купив в магазині. І все.


Карась ловився добре. Тепер буде що посмажити. От і добре.  smiley


Половив три години і поїхав на велосипеді додому. Ось так і порибалив на "Усому".

Усім мирного неба і чудового улову!  smiley​​​​​​​Поблагодарили: Anton (9.07.2022) .
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.