Ставок "Старий Богдан"

category
Водоемы

20

Александр Ракшеев

Ставок "Старий Богдан". Карась на махове вудилище. 18.06.2022

Всім привіт. Ми з України!

Сьогодні моя риболовля проходила на мальовничому і дуже красивому ставку "Старий Богдан". Так ми його зовем з дитинства. А ще цей ставок мого дитинства, і мені дуже він дорогий. Тому я вирішив половити тут карася поплавковими, маховими вудилищами, які не так давно прикупив. Вудилища два: перше - це Fishing Roj telepole Fight River  500, друге - Golden Catch Pole 600 з високомодульного карбону. Наперед забіжу і скажу, що вудилища просто клас. Легкі і зручні. Так що рекомендую.

Ставок цей знаходиться майже в Бессарабівці, в яру. Тому туди не так просто доїхати. Дороги практично не має. Я добирався велосипедом. Їхати не зручно, трава у мій зріст. Та ще й роса сильна. Поки доїхав, мокрий був , як хлющ. На місті був о пятій ранку. На ставку, ні кого. І це добре. Тільки ти і природа.

Вибрав собі зручне місце і почав готувати вудилища до роботи. З наживки опариш і манка, як тісто.

Тишина. На гілці, біля мене сіла якась пташка і почала, на своїй мові, зі мною розмовляти. Немов, хотіла мені повідомити, що карась сьогодні буде ловитися.

І ось перше вудилище закинуто. Готовлю друге. А ось і покльовка... Поплавок лягає на гладь води... Так, це карась. Підсічка... і вершика вудилища згинається в дугу. Приємні мить'євості виважування. І ось карась на фото.

Краще риба клювала на опариш.

Ось покльовка карася, грам так під 300. Виважувати на легеньку, карбонову вудку, аж дух захватує.  smiley

Рибалив до обід, бо став накрапати дощ. А їхати далеченько, да і не легко. Так що я риболовлю завершив не поганим уловом. Хочеться і ще приїхати на цей ставочек на "Старий Богдан", що біля Бессарабівки.

Усім мирного неба!!!

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.