Вчора відкрився і тут. Зловив два окуня і 8 таких відпускних щурят )

Вчора відкрився і тут. Зловив два окуня і 8 таких відпускних щурят )

Вначале карася ты на эту приманку здесь поймал, теперь карпа - нужно покупать )
Був учора. Поганні новини. Напевно якісь піdarasи побили рибу током. Бачив таких дохлих карасів біля півтора десятка
...

По спіннінгу - два невеликих щупачка


Окунь не брав...
Насколько это актуально, хз. переименовал тему на "Домашний водоем". убрал георгафию водоема
Заскочив вчора на ставочок на годинку. Спіймав два окуня, і дві відпускні щучки
